5è Torneig Padelxlamarato

Pádel competition
Home Registration
2ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA FASE FINAL
Adaptat/Inclusiu/Unificat
No stages have been defined.
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Infantil (8 a 11 anys)
No stages have been defined.
2ª Masculina
FASE LLIGA
3ª Masculina
FASE LLIGA
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA
2ª Femenina
FASE LLIGA
3ª Femenina
FASE LLIGA
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA
2ª Mixt
FASE LLIGA
3ª Mixt
FASE LLIGA
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Photos News Files
First Name FASE LLIGA FASE FINAL Total
Angels Vera
Laura Molina
3 4 7
Neus Pujadas
Elisabet Salvador Patsi
3 3 6
Luisa Hernández
Anna Maria Berenguer Baques
3 1 4
Anna Clusella Argelaguet
Olga Armengol
3 1 4
Míriam Tello
Cuca Vila Ferran
2 2 4
Barbara Gamero Varas
Núria Pons Diviu
2 2 4
Maite Cano Lopez
Veronica Gonzalez
3 0 3
Sonia Rodriguez Mostacero
Judith Toro
3 0 3
Josefina Pascual Quero
Noemí Olona Tabueña
2 1 3
Nuria Bonet
Mireia Moreno Fornes
2 1 3
Cristina Ruiz
Mireia Bargallo Julian
2 0 2
Eva Segarra
Ester Olivella
2 0 2
Monica Mañas Doblas
Raquel Rodriguez Agudo
2 0 2
Judith Nogues Ramon
Lola Cerdaña Ruiz
2 0 2
Bea Gallego Guillamón
Laura Quirós Prior
2 0 2
Lola Ruiz Claverol
Montse Cerdaña Roca
2 0 2
Sara Canfranc Marzal
Ana Palacios Alcobendas
2 0 2
Montse Romero
Tamara Caballero Romero
2 0 2
Judit Prat
Helena Flotats
2 0 2
Chus Camilleri
Paola Gugliotta
2 0 2
Margarita Garciapons Pulido
Ariadna Borrat Padrós
1 0 1
Maria Bosch Clarimon
Sira Ruiz
1 0 1
Blanca Marsé
àngels Castillejos Esquembri
1 0 1
Yolanda López Owens
Cristina Bonet Alarcon
1 0 1
Anna Soler Cardona
Amanda Arranz
1 0 1
Susana Palacio
Mariam Martin
1 0 1
Montserrat Miguel Catalan
Begoña Vicente
1 0 1
Berta Blanch Machordom
Silvia Raurell Mestres
1 0 1
Meritxell Amela Torrents
Ana Belén Márquez López
0 0 0
Sonia Jerez Angulo
Alicia Peñalver Sorell
0 0 0
Maria Cifuentes Rius
Monica Gimenez Bonet
0 0 0
Susana Binder
Noemi Garcia-falces Bernaus
0 0 0
Ana Soblechero Garcia
Natalia Charamand
0 0 0
Nuria Arias Carretero
Lourdes Forcadell Jordan
0 0 0
Paqui Beltrán
Judit Gispert
0 0 0
Marta Tortosa
Montse Muray Miquel
0 0 0
Sponsors
FLUIDRA
SPECIAL OLYMPICS
SOLIDEO
DIR
FUNDACIO VINNE
MAUSA
MOTOR MUNICH
ITRES E
KEYJOB ETT
PLAZY
MOLDTRANS
APTIMA
FANUC
GALVANICAS MOPER
MOUZZ METAL
TECNIC-AIR