5è Torneig Padelxlamarato

Pádel competition
Home Registration
2ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA FASE FINAL
Adaptat/Inclusiu/Unificat
No stages have been defined.
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Infantil (8 a 11 anys)
No stages have been defined.
2ª Masculina
FASE LLIGA
3ª Masculina
FASE LLIGA
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA
2ª Femenina
FASE LLIGA
3ª Femenina
FASE LLIGA
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA
2ª Mixt
FASE LLIGA
3ª Mixt
FASE LLIGA
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Photos News Files
First Name FASE LLIGA FASE FINAL Total
Albert Pons Morlanes
José Luis Gallego Ocaña
3 4 7
Alejandro Garrido Angel
Joan Suriñach Matencio
3 3 6
Pablo Cadevall
Javier Terrones Salmerón
3 2 5
Sergi Moldes Santaolalla
Nestor Alvarez
3 1 4
Márcio Rossi De Lima
Jesús Gragera
3 1 4
Antoni Santin Gomez
Alex Santin De Arteaga
3 1 4
Adria Puyane Tarrat
Toni Garcia Santos
2 2 4
Manu Moreno Pérez
Victor Cerdaña Ruiz
3 0 3
Diego Salgado
David Rubio Cortes
3 0 3
Nil Gispert Vila
Emil Reig
3 0 3
Jaume Codina Galan
Isaac Martínez Espinal
2 1 3
Francisco Javier Sanchez Martin
Toni Palazon Martinez
2 0 2
Lluis Casas Jadraque
Jordi Perez
2 0 2
Toni Fabregues Barambio
Gerard De Manuel
2 0 2
Joan Cadevall
Nacho Cadevall
2 0 2
Juan Arroyo
Jordi Guillamet Guinjoan
2 0 2
Nacho Quera Orobitg
Beto Diaz
2 0 2
Cristian Pedraza Romero
Tito Llaveria
2 0 2
Xavi Planas
Marc Paguina Beltran
2 0 2
Carlos Planas
Albert Rossinyol Fábregas
2 0 2
Pep Altes
Carles Sauret
2 0 2
Rafael Pérez Moreno
Antonio Pulido Gonzalez
2 0 2
Manel Manzanas Garcia
Jordi Romero Berbel
2 0 2
Ramon Illa
Albert Fontanet Calopa
1 0 1
Miquel Angel García Olivella
Jose Antonio Santiago Rodríguez
1 0 1
Jordi Serra Cavero
Javi Guirado Salvador
1 0 1
Santiago Delacoste
Ernesto Ferrer
1 0 1
Jordi Miragall Campos
Marc Carnero Garcia
1 0 1
Jan Reverter Bellido
Alex Bonet Sarrias
1 0 1
Sergi Corretjer
Berni Herrero Huerga
1 0 1
Jose Manuel Lopez Merino
Juan Varea Ruiz
1 0 1
Josep Olalla Solé
Manel Montcusí Palomar
1 0 1
Oscar Ayuso
Nacho Plaza
1 0 1
Yeray Aragonés
Manuel Garrido
1 0 1
Joan Carles López
Guillem Lardin
0 0 0
Pau Camps
Guillem Camps Vilar
0 0 0
Oscar Prieto Moscardo
Miguel Alba Castello
0 0 0
Cristian Callejón Valero
Esteve Codony
0 0 0
Sergio Leon Vives
Toni Castellvi
0 0 0
Xavier Molano Jové
Jordi Hurtado Rubio
0 0 0
Victor Puente Espejo
Isaac Hicalgo Del Moral
0 0 0
Marc Riera Moncada
Jordi Vegas Arenas
0 0 0
Jordi Moreno Perez
Marc Sansa Fayos
0 0 0
Emilio Martínez López
David Yelamos
0 0 0
Sponsors
FLUIDRA
SPECIAL OLYMPICS
SOLIDEO
DIR
FUNDACIO VINNE
MAUSA
MOTOR MUNICH
ITRES E
KEYJOB ETT
PLAZY
MOLDTRANS
APTIMA
FANUC
GALVANICAS MOPER
MOUZZ METAL
TECNIC-AIR